Total Lithium-Ion Random Orbit Sander (Without Battery) - TROSLI2001
Home
/
Store
/
Power Tools
SKU
TROSLI2001
On Sale
MRP
Save
20%
GST18 (18%)
In stock
Add More
Add to Bag
Go to Checkout
Save this product for later
Favorite
Favorited
View Favorites
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Have questions?
Message Us
Share this product with your friends
Share
Share
Pin it
Home
Store
Power Tools
Product Details
UPC:
Weight:
1.38 kg
About this item:
Item Name: Total Lithium Ion Random Orbit Sander- TROSLI2001
Voltage:20V
No-load speed:10000/min
Bottom bass:125mm
With 5pcs sand papers
Battery and charger not included
Packed by color box
Show More
You May Also Like
On Sale
Total 12V Lithium-Ion Battery Charger - TCLI12071
SKU TCLI12071
MRP
Save 20%
Buy Now
Total Battery 12/24V Charger- TBC1601
SKU TBC1601
Save 20%
Buy Now
Total 20V, 4A + 4A Battery Charger - TFCLI2082
SKU TFCLI2082
Save 20%
Total 4.0ah Lithium-ion Battery Pack- TFBLI2002
SKU TFBLI2002
Save 20%
Total Tools Battery Charger- TCLI2034
SKU TCLI2034
Save 20%